Tutvu Brandicomi võimalustega

Selleks, et saaksime Sulle personaalse konto saata, siis sisesta oma andmed ja kontrolli mõne hetke pärast oma e-maili.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Keskne mudel ja skoor

Brandicomi reklaamitest on üles ehitatud keskse mudeli ümber, mille iga elemendi väärtused kokku moodustavad reklaami üldise skoori. See skoor annab ühese ülevaate sellest, kui efektiivseks osutus testitud reklaam tervikuna.

Samas mõõdikute tulemuste eraldi vaatamine näitab, milline aspekt reklaami juures oli õnnestunud ja milline oli takistuseks. Seega annab Brandicom nii kiire ülevaatliku kui põhjaliku süvitsi mineva arusaamise konkreetsest reklaamist.

Usaldusväärsed mõõdikud

Reklaamide testimisel kasutame mõõdikuid, mille olulisus ja seos reklaami efektiivsusega on leidnud kinnitust varasemates teaduslikes uuringutes.

Nendeks on  meeldivuse mõõtmine, seostuvate omaduste kaardistamine, ostuhuvi testimine ning tähelepanu ja klipi silmapaistvuse mõõtmine.

Võrdlus mahuka andmebaasiga

Võrdluseks saad kaasa Brandicomi andmebaasi keskmised tulemused riigi, sektori ja oma agentuuri varasemate testide lõikes.

Nii saad võrrelda enda reklaami tugevaid ja nõrku kohti teiste, varasemalt testitud reklaamidega.

:. Populaarsed postitused .:

9 PÕHJUST, MIKS SA JÄÄD ILMA OMA BRÄNDI LOJAALSETEST KLIENTIDEST

Vanadel headel aegadel kehtis selline seadus, et kui ettevõte tegi oma tööd hästi ja pakkus oma klientidele kõrge kvaliteediga tooteid, siis ta kliendid olid rahul. Ettevõte sai olla kindel oma...

8 PÕHIMÕTET MAAILMA PARIMATELT BRÄNDIDELT, MIS ON VÄÄRT ÜLE VÕTMIST

Sul on bränd ja Sa soovid, et see oleks edukas. Sa tead, et brändi kuvand ei ole miski, mille edukad brändid lihtsalt “saavad” kusagilt, vaid et nad on selle omale ise loonud. Seega, vaja on luua...